Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Contemporary
Afmetingen 25 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gemerkt Ongemerkt

Abstracte Studio Keramische Vaasvorm  uitgevoerd door de Belgische keramist Bruno van Ranst onderdeel van Kunstatelier ISE.DASE uit Beigem bij Grimbergen. Ongesigneerd. In nieuw conditie.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (73)

Geplaatst door  woerro
2241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
8
25
7