Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco persglas schaal - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco persglas schaal kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco persglas schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco persglas schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco persglas schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco persglas schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco persglas schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco persglas schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco persglas schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Art Deco persglas schaal kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen11 cm x 26 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Amber kleurige Art Deco diepe schaal van persglas.
Mogelijk Walther & Söhne (Duitsland), rond 1930.
Niet storende kleine gebruikssporen.
Doorsnede 26 cm, hoogte 11 cm.

Niet storende gebruikssporen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(43)
Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

322 verkochte items
26 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-10-2020 om 10:47
Eindtijd:23-10-2020 om 19:42
Biedingen (3)
ffagott
21 okt. / 15:59
€ 5
June7
20 okt. / 23:50
€ 3
Kees58
18 okt. / 08:11
€ 1