Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1990
Techniek Brons
Afmetingen 25 x 4 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer fraai sculptuur van een ballerina in een sierlijke pose.
Hoogte : 25 cm
Materiaal: brons
Het beeld verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Goed, met kleine tekenen van ouderdom
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 17,50
Naar Nederland € 11,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  Waterman01
Lid sinds 2019
385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
4
25
10