Niet of onleesbaar gesigneerd - c4195-4, abstracte voorstelling

Niet of onleesbaar gesigneerd - c4195-4, abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - c4195-4, abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4195-4, abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4195-4, abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1917
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 52 cm (h x b)
Lijst56 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

onleesbaar gesigneerd, abstracte voorstelling,
linksonder gesigneerd en rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 97
acryl op doek, 52x52 cm
buitenmaat 56x55,5 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat: oppervlakte vervuiling en licht verkleurde vernis door de tijd; staat lijst: oppervlaktevervuiling en slijtschade door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
55.5 cm
56 cm
52 cm
52 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-02-2020 om 12:57
Eindtijd:21-02-2020 om 20:28

Biedingen (1):

Heuveltje
21 feb. / 19:59
€ 10