Niet of onleesbaar gesigneerd - c4411-2. wintergezicht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - c4411-2. wintergezicht kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - c4411-2. wintergezicht kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4411-2. wintergezicht kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4411-2. wintergezicht kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen36.5 cm x 27 cm (h x b)
Lijst44.5 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4411-2, r.o. onduidelijk gesigneerd
wintergezicht, olie op doek
doekmaat: 36,5 x 27, lijstmaat: 44,5 x 36,5

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staad: oppervlaktevervuiling en vergeelde vernis door de tijd, doek wat slap, kleine gaatjes in het doek, spierraamdoorslag linker bovenzijde, lijst: slijtschade/ randschade door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (38)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (195)
36.5 cm
44.5 cm
27 cm
36.5 cm
Dit item is verkocht voor 35,65 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 06:59
Eindtijd:15-03-2020 om 22:38
Biedingen (4)
wimbarends
10 mrt. / 23:30
€ 31
Art-monkey
10 mrt. / 14:52
€ 26
TripleR
10 mrt. / 14:52
€ 25
TripleR
09 mrt. / 19:17
€ 10