Niet of onleesbaar gesigneerd - c4421H2, portret van guitige man - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - c4421H2, portret van guitige man kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - c4421H2, portret van guitige man kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4421H2, portret van guitige man kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - c4421H2, portret van guitige man kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 15.5 cm (h x b)
Lijst29 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4421H2, onduidelijk gesigneerd
portret van guitige man,
olie op paneel, rb gesigneerd,
paneelmaat 22x15.5, lijstmaat 29x23,5

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat: oppervlaktevervuiling en vergeelde vernis, hier en daar wat verfverlies/beschadiging m.o. jeugdcraquelures, lijst slijtschade door de tijd + randschade

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(60)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
23.5 cm
29 cm
15.5 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 07:42
Eindtijd:20-03-2020 om 21:24
Biedingen (2)
Pisti5
19 mrt. / 18:56
€ 15
Locpilot
08 mrt. / 11:03
€ 10