Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauw optiek glazen vaasje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauw optiek glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauw optiek glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauw optiek glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauw optiek glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauw optiek glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauw optiek glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauw optiek glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauw optiek glazen vaasje kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2079 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlFifties
Afmetingen14 cm x 8 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Mooi vintage hand geblazen cobalt blauw optiek getordeerd vaasje. Waarschijnlijk in Italie of Frankrijk gemaakt. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.

Onbeschadigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(42)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2079 verkochte items
8 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:14-09-2018 om 15:33
Eindtijd:17-09-2018 om 21:33
pob261
14 sep. / 16:43
€ 1