Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe en turqoise glazen design karaf - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe en turqoise glazen design karaf kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe en turqoise glazen design karaf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe en turqoise glazen design karaf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe en turqoise glazen design karaf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe en turqoise glazen design karaf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe en turqoise glazen design karaf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe en turqoise glazen design karaf kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen32 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Erg mooie blauwe en turqoise glazen design karaf waarschijnlijk van Scandinavische origine. Helaas niet gemerkt, dus ontwerper en maker onbekend. In prima onbeschadigde conditie.

Onbeschadigd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (34)

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
9
32
9
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:26-12-2019 om 09:13
Eindtijd:30-12-2020 om 22:14
Biedingen (6)
lunazee
30 dec. / 22:07
€ 15
Jenkins
27 dec. / 23:55
€ 10
Kel
27 dec. / 23:55
€ 6
Kel
27 dec. / 12:55
€ 5
hansz1001
27 dec. / 12:55
€ 3
Kel
27 dec. / 11:55
€ 1