Onbekend - Design glas

Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 20!
  • Onbekend
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 6 x 6 cm (h x b)
Gemerkt Ongemerkt
Glaskunst met tijgeroog erin verwerkt. Het groene is ook een soort mineraal steen. Weet niet welke. 1.5 kg ongeveer eind jaren 90
Geen beschadigingen
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Onbekend

Alle items van deze designer (116)

Geplaatst door  Jagerdea
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (4)