Onbekend - Design glas

Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 20!
  • Onbekend
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 11 x 11 cm (h x b)
Gemerkt Ongemerkt

Categorie Design & Glas
Type kunstwerk Glas
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 11 x 11 cm
Info Oud glaskunst met orchidee erin verwerkt. 1a2 kg. Lichte gebruikerssporen buitenkant glas
Lichte onopvallende beschadigingen
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Onbekend

Alle items van deze designer (116)

Geplaatst door  Jagerdea
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (4)