Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Een prachtige Gebundelde kracht kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen11 x 4 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht0.5 gram
GesigneerdOngesigneerd
OplageBronzen sculptuur
Een mooie messen beeld door eenheid van kracht kunnen wij meer voor elkaar betekenen.

Verbronsd sculptuur van 11 centimeter dat kracht en samenwerking uitbeeld, geschikt als dankbaarheidsgeschenk voor iedere kunstliefhebber.

De foto's maken deel uit van de beschrijving (wat je ziet wat je krijgt).

Deze object wordt professioneel verpakt in beschermende folie met milieuvriendelijk vulmateriaal. Er wordt standaard dubbeldikke kartonnen dozen gebruikt ter bescherming van uw aankoop. Koper ontvangt een T&T code. Alle zendingen worden aangetekend en verzekerd verstuurd! (Opsturen voor eigen risico)
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (60)

Geplaatst door  Nikola
Lid sinds 2021
24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
4
11
4