Niet of onleesbaar gesigneerd - eendzaam - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - eendzaam kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  johana_ganso

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal2020
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
een prachtig werk over een emotie die we in deze tijd van quarataine allemaal voelen en wat beter om deze emotie te vertegenwoordigen dan een eend, een eend die altijd met familie is, een eend die de moeder eend netjes volgt. nogmaals een prachtig werk

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(53)
Geplaatst door  johana_ganso

Lid sinds 2020
1 verkochte items
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-04-2020 om 17:40
Eindtijd:28-04-2020 om 19:42
Biedingen (4)
lucifer_69
28 apr. / 14:51
€ 10
ockhuizen
28 apr. / 14:50
€ 5
lucifer_69
28 apr. / 14:50
€ 5
ockhuizen
26 apr. / 20:43
€ 1