Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 200!
Elio Martinelli - Model 660Design
  • Openingsbod € 200
Jan Cremer - Tulips kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer - TulipsGrafiek na 1900
  • Openingsbod € 200
Senufo - Kalao ( neushoorn vogel ) kopen? Bied vanaf 100!
Senufo - Kalao ( neushoorn vogel )Etnografica
  • Openingsbod € 100
Ashanti - Ashanti paar kopen? Bied vanaf 50!
Ashanti - Ashanti paarEtnografica
  • Huidig bod € 50
Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Eeuwige Liefde. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

429 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
Afmetingen24 cm x 5.5 cm x 6 cm (h x b x d)
Gewicht600 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooi keramiek beeldje van twee geliefden.
Het beeldje is voorzien van het monogram AS.
Helaas is de kunstenaar mij niet bekend.

Dit beeldje verkeert in een zeer goede conditie.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2021 om 15:58
Eindtijd:20-01-2021 om 19:22
Biedingen (10)
SuzanneUtrecht
20 jan. / 18:57
€ 35
mstolk
19 jan. / 12:30
€ 30
hans44
19 jan. / 12:16
€ 25
mstolk
19 jan. / 12:16
€ 20
mstolk
18 jan. / 22:20
€ 15
frankvssr
18 jan. / 22:00
€ 10
hans44
18 jan. / 22:00
€ 5
frankvssr
18 jan. / 22:00
€ 5
hans44
18 jan. / 20:02
€ 3
frankvssr
17 jan. / 18:22
€ 1