Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2010 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 180 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
BUITENKANS OMDAT WIJ OPRUIMEN
Groot, origineel kunstwerk op doek | TWEELUIK | opgespannen op stevig/kwaliteit frame | inclusief uniek, geschilderd gedicht van de maker = onderdeel van het werk | uit privé collectie.
birth of the night
bar at the beach
people dressed white
sky colour peach
while the sun sets
on copper jazz vibes
the better it gets
light in soft stripes
then suddenly,
this girl walks in
the ultimate she
with a body of sin
careless blond hair
a fake Gucci bag
perfect round pair
and inches of leg
I instantly feel,
she and I must be paired
this love is for real
our lives must be shared
this moment, one fact,
I quickly must act!
I must do it now
but just don’t know how
Can’t find the right line
Smooth words all decline
while I think what to say
Another failure
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland |