Niet of onleesbaar gesigneerd - Fake Gucci Bag | Failure - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fake Gucci Bag | Failure kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fake Gucci Bag | Failure kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fake Gucci Bag | Failure kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fake Gucci Bag | Failure kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fake Gucci Bag | Failure kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fake Gucci Bag | Failure kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fake Gucci Bag | Failure kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fake Gucci Bag | Failure kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fake Gucci Bag | Failure kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2010
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 x 180 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

BUITENKANS OMDAT WIJ OPRUIMEN

Groot, origineel kunstwerk op doek | TWEELUIK | opgespannen op stevig/kwaliteit frame | inclusief uniek, geschilderd gedicht van de maker = onderdeel van het werk | uit privé collectie.

  • Gesigneerd: JA (S.P.L.N.T.R.)
  • Gedateerd: JA (2010)
  • Unica | one-of-a-kind (geen (zeef)druk, multiple of replica)
  • Acrylverf op doek
  • Afmetingen doek I: 100 cm (breed) x 100cm (hoog)
  • Afmetingen doek II: 80 cm (breed) x 100cm (hoog)
  • Totale afmetingen tweeluik: 180 cm (breed) x 100cm (hoog)
  • Geschilderd gedicht:

birth of the night
bar at the beach
people dressed white
sky colour peach

while the sun sets
on copper jazz vibes
the better it gets
light in soft stripes

then suddenly,
this girl walks in
the ultimate she
with a body of sin

careless blond hair
a fake Gucci bag
perfect round pair
and inches of leg

I instantly feel,
she and I must be paired
this love is for real
our lives must be shared

this moment, one fact,
I quickly must act!
I must do it now
but just don’t know how

Can’t find the right line
Smooth words all decline
while I think what to say

Another failure

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  JLL
9 verkochte items
180 cm
100 cm

ObjectlocatieLeiden,  Nederland
Starttijd14-12-2018 om 15:11
Eindtijd23-12-2018 om 21:26
Biedingen (17)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken