Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 160,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraai decoratief brons kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Jeweldaynl

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Afmetingen19 cm x 15.5 cm x 7.3 cm (h x b x d)
Gewicht1300 gram
GemerktOngesigneerd

Een uiterst fraai & decoratief  "one of a kind" piece of art. Zie de foto's als omschrijving.
Materiaal beeld : Brons.Sokkel : Plexiglas.Conditie : Uitstekend.Leeftijd : Onbekend.Kunstenaar : Onbekend (kunstwerk nergens eerder tegengekomen).Gewicht ca. : 1300 gram.
Wordt aangetekend verzekerd verzonden*.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(41)
Geplaatst door  Jeweldaynl

Lid sinds 2019
1 verkochte items
15.5
19
7.3
Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:05-03-2019 om 10:10
Eindtijd:12-03-2019 om 20:21
Biedingen (11)
Zjaak1961
10 mrt. / 18:57
€ 160
Captch
10 mrt. / 18:57
€ 150
Captch
06 mrt. / 21:06
€ 110
Ozogoed
06 mrt. / 21:05
€ 100
Captch
06 mrt. / 21:05
€ 100
Ozogoed
06 mrt. / 13:00
€ 60
dikker
06 mrt. / 13:00
€ 50
Ozogoed
06 mrt. / 12:59
€ 35
dikker
06 mrt. / 12:59
€ 30
Ozogoed
06 mrt. / 12:43
€ 15
dikker
05 mrt. / 21:02
€ 10