Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Kunststof |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 30 x 15 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 400 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Turnhout, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Turnhout, België |
Starttijd | 24-6-2022 om 2:16 |
Eindtijd | 3-7-2022 om 20:39 |