Niet of onleesbaar gesigneerd - Rotterdam
Niet of onleesbaar gesigneerd - Rotterdam Kolk en West Nieuwland
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1800 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 74 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Moet waarschijnlijk opnieuw worden afgedekt. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berlin, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |
Starttijd | 20-1-2023 om 15:51 |
Eindtijd | 3-2-2023 om 21:15 |