Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gemengd boeket kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Drager Board
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 15 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst 20 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
de signatuur laat zich lezen als S. Tfouspy
zowel het paneel als de originele houten lijst vertonen beperkte sporen van ouderdom en gebruik
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (72)

Geplaatst door  Cords
Lid sinds 2018
212 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
27 cm
20 cm
22 cm
15 cm