Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd werk - gemengde techniek - 15/35

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd werk - gemengde techniek - 15/35 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd werk - gemengde techniek - 15/35 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd werk - gemengde techniek - 15/35 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd werk - gemengde techniek - 15/35 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd werk - gemengde techniek - 15/35 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd werk - gemengde techniek - 15/35 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd werk - gemengde techniek - 15/35 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/35
Mooi, groot werk. Gemengde techniek.
Titel: "Provence"
Oplage: 15/35
Signatuur kunstenaar onleesbaar.
Zeer goede staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (29)

Geplaatst door  in2art
FA. (34)

765 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
80 cm
60 cm
Sluit over 1d 5u 43m 05s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieWolvertem,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:23-01-2023 om 12:17
Eindtijd:07-02-2023 om 19:37