Niet of onleesbaar gesigneerd - Girl aan zee

Niet of onleesbaar gesigneerd - Girl aan zee kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Girl aan zee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Girl aan zee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Girl aan zee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Girl aan zee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Girl aan zee kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ariel
FA. (6)

Lid sinds 2019
118 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerMarouflé
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 10 cm (h x b)
Lijst25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Olieverf op doek,op karton.
Ingelijst.
Prima staat.
Gekocht in Amsterdam, jaar 1990.

Goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(29) Geplaatst door  ariel
FA. (6)

Lid sinds 2019
118 verkochte items
20 cm
25 cm
10 cm
15 cm

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-01-2021 om 18:22
Eindtijd:16-01-2021 om 20:25

Biedingen (8):

bartvto
16 jan. / 16:04
€ 30
Mia1959
11 jan. / 18:08
€ 25
Texel1
11 jan. / 18:08
€ 21
Mia1959
9 jan. / 15:59
€ 16
lie
9 jan. / 15:59
€ 11
lie
9 jan. / 12:09
€ 10
elen
9 jan. / 12:09
€ 5
lie
8 jan. / 21:06
€ 1