Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Giuseppe Ronzan - Aardewerk beeld van kitten met een bol wol kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1950 t/m 1979
Stijl Contemporary
Afmetingen 11 x 23 x 7 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Giovanni Ronzan - Vintage beeldje van een kitten spelend met een bal wol modelnr. 3274 en gemaakt in de jaren'60 in de keramische studio van Giovanni Ronzan in Turijn. Heeft een chipje op het linkeroor en aan het einde van de staart is een reparatie. Aan de achterzijde op de poten met de hand gesigneerd en genummerd.
De kat heeft een chipje op een oor en een goed gerepareerde breuk bij de staart.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (72)

Geplaatst door  woerro
2241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
23
11
7