Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 78,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gouache en potlood, Lot van vijf ontwerptekeningen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (511)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1920
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Lot van meerdere ontwerptekeningen voor interieurs uit de jaren '10/'20. Sommige bladen zijn met de hand gesigneerd en gedateerd. Helaas onbekend wie de makers zijn. Een blad (met het roze tegelpatroon en het groene ontwerp voor een balkenplafond) is aan twee zijden beschilderd; het zijn dus vier verschillende bladen, maar vijf tekeningen.

Ter referentie, de bovengenoemde afmetingen zijn van het grootste werk (linksboven op de eerste foto).

Let op, zie de conditie!

In goede staat gezien de leeftijd. Meerdere vlekjes/vegen in het beeld/blad en ook meerdere beschadigingen en scheurtjes langs de randen en de hoeken. Sommige bladen zijn wat verder ingescheurd, ook tot in de voorstelling. Zie de foto's voor een impressie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(46)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
75 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 78,20(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2020 om 10:24
Eindtijd:28-06-2020 om 22:08
Biedingen (14)
plieneke
28 jun. / 22:01
€ 68
Marielou
28 jun. / 21:58
€ 58
plieneke
28 jun. / 21:58
€ 54
Marielou
28 jun. / 21:55
€ 37
plieneke
28 jun. / 21:55
€ 32
Marielou
28 jun. / 21:55
€ 30
plieneke
28 jun. / 21:52
€ 25
Eleo
28 jun. / 21:19
€ 20
Sylvietje
28 jun. / 21:19
€ 20
Eleo
22 jun. / 18:23
€ 15
234POL
22 jun. / 18:23
€ 10
Eleo
22 jun. / 18:06
€ 5
234POL
19 jun. / 16:08
€ 3
nelleke1958
19 jun. / 12:28
€ 1