Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen29 cm x 22 cm x 22 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Grote rode - oranje lava buikvaas - Pottery Henk Douwsma uit Warten in Friesland. Mooie grote zware gedraaide aardewerk buikvaas met vintage rood-oranje druip glazuur. Gemerkt met een sticker.

Aan de achterzijde heeft de vaas twee minimale glazuur flinters

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(31) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
22
29
22

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-10-2020 om 20:48
Eindtijd:14-11-2020 om 21:36

Biedingen (3):

BTN
13 nov. / 14:32
€ 10
Mar10e
13 nov. / 14:32
€ 5
Mar10e
12 nov. / 11:43
€ 1