Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgemaakt potterie melk of waterkan - Top Handwerk? - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgemaakt potterie melk of waterkan - Top Handwerk? kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgemaakt potterie melk of waterkan - Top Handwerk? kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgemaakt potterie melk of waterkan - Top Handwerk? kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgemaakt potterie melk of waterkan - Top Handwerk? kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgemaakt potterie melk of waterkan - Top Handwerk? kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgemaakt potterie melk of waterkan - Top Handwerk? kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgemaakt potterie melk of waterkan - Top Handwerk? kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgemaakt potterie melk of waterkan - Top Handwerk? kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1950 t/m 1979
Stijl Contemporary
Afmetingen 14 x 18 x 14 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Handgemaakt potterie melk of waterkan met bruin zwart glazuur vergelijkbaar met glazuur wat gebruikt werd voor het beroemde Ruska servies van Ulla Procope gemaakt bij Arabia in Finland. De kan is voorzien van een modernistisch vormgegeven merksticker waarop te lezen valt; "Top - Handwerk/Handwork".

Het merk is mij volledig onbekend en ik kan er ook niets van terug vinden op het net of in boeken, maar de kwaliteit en het ontwerp van de kan is goed. Mocht iemand dit herkennen dan hou ik me warm aanbevolen :-)
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (69)

Geplaatst door  woerro
2239 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
18
14
14