Niet of onleesbaar gesigneerd - Hein Düsterhaus - TWEE SOLIFLEUR VAASJES van kristalglas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hein Düsterhaus - TWEE SOLIFLEUR VAASJES van kristalglas kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Hein Düsterhaus - TWEE SOLIFLEUR VAASJES van kristalglas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hein Düsterhaus - TWEE SOLIFLEUR VAASJES van kristalglas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hein Düsterhaus - TWEE SOLIFLEUR VAASJES van kristalglas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hein Düsterhaus - TWEE SOLIFLEUR VAASJES van kristalglas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hein Düsterhaus - TWEE SOLIFLEUR VAASJES van kristalglas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Hein Düsterhaus - TWEE SOLIFLEUR VAASJES van kristalglas kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen11 cm x 11.5 cm x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht815 gram
GemerktOngemerkt
Twee solifleur vaasjes ontworpen door  Hein Düsterhaus.
Uitgevoerd door Walther Design, Duitsland
Één met glanzend voorpaneel en één met mat voorpaneel.
Opening 1,5 cm breed en 6,5 cm diep.
Gewicht samen 1630 gram.

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 14:03
Eindtijd:20-12-2020 om 22:00
Biedingen (7)
cathSC
20 dec. / 21:44
€ 25
Jan Elema
20 dec. / 21:44
€ 20
Jan Elema
19 dec. / 11:25
€ 15
wimbonheiden
19 dec. / 11:25
€ 10
wimbonheiden
19 dec. / 11:25
€ 5
Jan Elema
19 dec. / 11:25
€ 3
wimbonheiden
19 dec. / 00:08
€ 1