Niet of onleesbaar gesigneerd - Het oog - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Het oog kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Kleurrijk abstract schilderij leuk voor boven een dressoir

Prachtig schilderij kleurrijk voor boven dressoir

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (84)
Geplaatst door  Irisb

Lid sinds 2022
1 verkochte items
120 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2022 om 12:01
Eindtijd:18-08-2022 om 19:41
Rotterdam60
12 aug. / 11:26
€ 1