Een prachtige plaat gemaakt op aquarelpapier met diverse acryl penselen in het zwart/wit.
Hoe langer u naar dit werk kijkt des de meer u gaat zien.
Deze artiest heeft haar eigen stijl ontwikkeld en maakt de kunst daarom uniek. Wanneer deze artiest begint met tekenen weet zij nooit hoe het eindresultaat wordt, dit ontstaat gaande weg in het creatieve proces.
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25