Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 17 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Geen technische gebreken. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.