Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Internationaal zilver kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Periode1850 t/m 1900
StijlZilver/Goud
Afmetingen27 cm x 10 cm (h x b)
Gewicht650 gram
GemerktOngesigneerd
Gemberpot van kristal, Russisch slijpsel, met zilveren voet en gedecoreerde zilveren deksel met VA/Van Arckel zilver keurmerk.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (62)
Geplaatst door  Stif1

Lid sinds 2019
4 verkochte items
10 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2020 om 15:24
Eindtijd:26-01-2020 om 15:35
Biedingen (6)
Mariokoppies
26 jan. / 14:00
€ 35
Filom66
26 jan. / 13:32
€ 30
ASMI
26 jan. / 13:32
€ 25
ASMI
25 jan. / 14:17
€ 20
woldzicht
25 jan. / 14:17
€ 15
woldzicht
25 jan. / 12:11
€ 10