Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Iridium Point - Houten Pennenset in luxe doos kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen3 cm x 6 cm x 17 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Duitsland - 1980-1989 - Goede staat - gebruikt met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes Object: Houten Pennenset in luxe doos Merk: Iridium Point Materiaal: Hout Periode: 1980-1989 Land: Duitsland Staat: Goede staat - gebruikt met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes Afmetingen: 3×6×17 cm

Een retro pennenset van Houten en gouden pennen (balpen en vulpen) van Iridium Point in een mooie houten doos. Gemaakt als relatiegeschenk voor de firma ABB Service. Geproduceerd in de jaren 1980 in Duitsland. De bovenzijde van de vulpen heeft lichte corrosie zoals in de foto's.

In goede gebruikte conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(38)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
6
3
17
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:15-04-2019 om 19:50
Eindtijd:28-04-2019 om 22:19
bruma
27 apr. / 14:39
€ 10