14k gouden collier met hanger bezet met roos geslepen diamant 0.20 ct - 45 cm
18k wit gouden collier met hanger bezet met diamant 0.22 ct - 45 cm
Martin Sjardijn - Z.T. Jardin 2017
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Acryl |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Enkhuizen, Nederland |
Starttijd | 22-4-2024 om 9:24 |
Eindtijd | 27-4-2024 om 21:12 |