Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers

Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jan Vander Elst - Studio keramische kan en twee bekers kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen20 cm x 16 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Jan vander Elst - Atelier 't Rood Huys in Leuven;

Waterkan met twee bekers gedecoreerd met gestileerde mensfiguren. Alle drie de stukjes zijn gaaf en met de hand gesigneerd aan de achterzijde.

Afmetingen;

Waterkan; 20 cm hoog, 16 cm breed en 8 cm diep.
Bekers; 11,5 cm hoog en 8,2 cm in diameter.

Onbeschadigde conditie.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(30) Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
16
20
8

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-07-2020 om 17:03
Eindtijd:03-08-2020 om 21:58

Biedingen (5):

Wuyckrm
31 jul. / 11:24
€ 25
CoLa
31 jul. / 11:24
€ 21
Wuyckrm
26 jul. / 19:45
€ 15
WalterLeendertse
26 jul. / 19:45
€ 10
Wuyckrm
24 jul. / 19:53
€ 1