Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Japanse vrouwen in traditionele dracht / zgn. "woodblock prints" kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekHout/Linosnede
StijlAziatisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst33 x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Twee schilderijen met op ieder een tweetal  gekleurde Japanse houtblok prenten op papier. Het papier is onbeschadigd doch de prenten zijn enigzins verkleurd door lichtval. Ingelijst in dubbel passepartout en donker groene stalen lijsten. Foto's door glas genomen en derhalve enigzins spiegelend.
ConditieRedelijk
Werken als geheel in keurige onbeschadigde staat. Prenten zelf enigermate verkleurd door licht.
Binnen Nederland € 11,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)

Geplaatst door  pief55
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
41 cm
33 cm
26 cm
18 cm