Fredericus van Rossum du Chattel (1856-1917)
WATERGEZICHT
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 60 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |