pief55
  3. Ervaren verkoper
  5. pief55

pief55

Lid sinds 2014 / Den Haag, Nederland

4 aangeboden items / 112 verkochte items

Fredericus van Rossum du Chattel - WATERGEZICHT kopen? Bied vanaf 250!
Fredericus van Rossum du Chattel (1856-1917) Nederlands WATERGEZICHT
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Martin van Wordragen - Oogst van jaren kopen? Bied vanaf 20!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Oogst van jaren
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 24.5 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen