Lid sinds 2014 / Den Haag, Nederland
10 aangeboden items / 78 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 80 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Steen |
Afmetingen | 19 x 38 x 33 cm (h x b x d) |
Gewicht | 24000 g |
Techniek | Marmer |
Afmetingen | 23 x 40 x 30 cm (h x b x d) |
Gewicht | 20000 g |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 92 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 79 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Drager | Paneel |