Niet of onleesbaar gesigneerd - Jean Totté, Olieverf op paneel, Zelfportret - Verkocht

Jean Totté, Olieverf op paneel, Zelfportret kopen? Bied vanaf 1!

Jean Totté, Olieverf op paneel, Zelfportret kopen? Bied vanaf 1!Jean Totté, Olieverf op paneel, Zelfportret kopen? Bied vanaf 1!Jean Totté, Olieverf op paneel, Zelfportret kopen? Bied vanaf 1!Jean Totté, Olieverf op paneel, Zelfportret kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Jean Totté

Zelfportret

Olieverf op paneel

Afm : 40,50  cm x 25.50 cm // 19.50 cm x 34 cm

Het werk is in perfecte staat !  Mooi ingekaderd.

Topwerk - mooie verfstructuur - intense kleurenschakering.

Aangetekende verzending of af te halen in Antwerpen