Niet of onleesbaar gesigneerd - Jeu de Boules. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Jeu de Boules. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Jeu de Boules. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jeu de Boules. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jeu de Boules. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jeu de Boules. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jeu de Boules. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jeu de Boules. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jeu de Boules. kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Typisch Frans tafereel.
Jeu de Boules/Petanque onder de platanen.

Lijst heeft enkele beschadigingen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (28)

Geplaatst door  kiwi01
FA. (3)

Lid sinds 2017
53 verkochte items
35 cm
45 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:17-12-2019 om 15:54
Eindtijd:30-12-2020 om 19:22
Biedingen (8)
Bertvee
30 dec. / 18:08
€ 40
andrevanyzendoorn
30 dec. / 18:08
€ 35
Bertvee
26 dec. / 11:10
€ 30
Twinkie70
24 dec. / 00:13
€ 25
andrevanyzendoorn
24 dec. / 00:13
€ 25
Twinkie70
24 dec. / 00:13
€ 20
andrevanyzendoorn
24 dec. / 00:13
€ 15
Twinkie70
17 dec. / 17:00
€ 10