Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Jo Ottenheim - Steengoed solifleur vaasje kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen14 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

 Steengoed solifleur vaasje met mat bruin-grijs glazuur van Jo Ottenheim uit Schinveld, gemaakt in eigen atelier. Voorzien van een ingedrukt monogram en modelnummer aan onderzijde en een merksticker aan de voorzijde. In prima onbeschadigde conditie.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (90)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
6
14
6
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-08-2022 om 07:47
Eindtijd:15-08-2022 om 19:52
Biedingen (4)
MarijBerlo
05 aug. / 19:53
€ 10
AKGW971
05 aug. / 19:53
€ 5
MarijBerlo
05 aug. / 19:53
€ 3
AKGW971
04 aug. / 10:02
€ 1