Niet of onleesbaar gesigneerd - Kunstenaar p.b. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Kunstenaar p.b. kopen? Bied vanaf 1!

  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Gemengde Techniek
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Handgeschilderd
Verkeerd in aardige staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oud beijerland, Nederland

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)

Geplaatst door  Peterboth
Lid sinds 2022
1 verkochte items
60 cm
60 cm
50 cm
50 cm