Niet of onleesbaar gesigneerd - Marionet vrouw - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Marionet vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Marionet vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Marionet vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Marionet vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Marionet vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Marionet vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Marionet vrouw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Marionet vrouw kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  cfelings

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeFotografie
TechniekDigitale Print
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen110 cm x 110 cm (h x b)
Lijst110 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooi werk op plexiglas, vrouw als marionet

Foto op plexiglas

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  cfelings

Lid sinds 2020
4 verkochte items
110 cm
110 cm
110 cm
110 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2021 om 03:45
Eindtijd:19-01-2021 om 20:41
Biedingen (13)
wilfred64
19 jan. / 20:36
€ 50
kunst_ikhebje
19 jan. / 20:36
€ 45
wilfred64
19 jan. / 20:35
€ 40
kunst_ikhebje
19 jan. / 20:35
€ 35
wilfred64
19 jan. / 15:38
€ 30
PURgaTorium
19 jan. / 06:49
€ 25
vick0295
19 jan. / 06:49
€ 20
PURgaTorium
16 jan. / 20:01
€ 15
kleinliefdewerk
15 jan. / 20:55
€ 10
hals13
15 jan. / 11:18
€ 5
Peterd6
15 jan. / 11:18
€ 3
hals13
15 jan. / 11:18
€ 3
Peterd6
15 jan. / 02:10
€ 1