Niet of onleesbaar gesigneerd - Mestre, the broadcast fotography - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mestre, the broadcast fotography kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mestre, the broadcast fotography kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mestre, the broadcast fotography kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 1 kleur.

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: ?
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(46)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
23.5 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2022 om 23:53
Eindtijd:26-06-2022 om 10:15
gafi
26 jun. / 03:15
€ 1