Niet of onleesbaar gesigneerd - "Mijnwerker - Jan Toorop 1911" gesigneerd, Klaus. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - "Mijnwerker - Jan Toorop 1911" gesigneerd, Klaus. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - "Mijnwerker - Jan Toorop 1911" gesigneerd, Klaus. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Mijnwerker - Jan Toorop 1911" gesigneerd, Klaus. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Mijnwerker - Jan Toorop 1911" gesigneerd, Klaus. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Mijnwerker - Jan Toorop 1911" gesigneerd, Klaus. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Mijnwerker - Jan Toorop 1911" gesigneerd, Klaus. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - "Mijnwerker - Jan Toorop 1911" gesigneerd, Klaus. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  sversteeg
FA. (1)

Lid sinds 2020
9 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 68 cm (h x b)
Lijst67 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie en goede replica in lijst, Amsterdamse school stijl. Gesingeerd met Klaus. Eerste of tweede helft 20ste eeuw.

Houtskool en pastelkrijt op papier.
(Of wellicht crayon- of krijttekening)

Conditie is zeer redelijk tot goed, zie de conditie verklaring hierboven.

Achterzijde een sticker van Geerling, Den Haag.

Wordt aangetekend en goed verpakt verzonden.

Ouderdomssporen. De tekening is verlijmd met de achterzijde en is na verloop van tijd bol gaan staan. Glas en lijst in orde maar aan de achterzijde frame deels los van de achterplaat. Zie close-ups.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  sversteeg
FA. (1)

Lid sinds 2020
9 verkochte items
72 cm
67 cm
68 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-10-2020 om 17:41
Eindtijd:25-10-2020 om 19:01
Biedingen (3)
ddevries
25 okt. / 08:00
€ 5
zeed
16 okt. / 11:43
€ 3
dwiersma2
14 okt. / 22:10
€ 1