Niet of onleesbaar gesigneerd - Modernistische keramische vaas gemaakt voor De Bijenkorf - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Modernistische keramische vaas gemaakt voor De Bijenkorf kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Modernistische keramische vaas gemaakt voor De Bijenkorf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Modernistische keramische vaas gemaakt voor De Bijenkorf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Modernistische keramische vaas gemaakt voor De Bijenkorf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Modernistische keramische vaas gemaakt voor De Bijenkorf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Modernistische keramische vaas gemaakt voor De Bijenkorf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Modernistische keramische vaas gemaakt voor De Bijenkorf kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Modernistische keramische vaas gemaakt voor De Bijenkorf kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen14 cm x 29 cm x 7 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Modernistische keramische vaas gemaakt voor De Bijenkorf. In onbeschadigde conditie. Voorzien van geprint merk De Bijenkorf op de achterzijde.

Onbeschadigd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (42)

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
29
14
7
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-04-2020 om 10:49
Eindtijd:20-04-2020 om 20:22
Biedingen (3)
Tinekeklerk
16 apr. / 22:29
€ 5
Elzebub
16 apr. / 22:29
€ 3
Tinekeklerk
15 apr. / 22:17
€ 1