FA. (4)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Mooi olieverf schilderij van een landschap met een hutje op de hei kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Farnes

Lid sinds 2022
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerBoard
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 59 cm (h x b)
Lijst48.5 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooi olieverf schilderij van een landschap met bomen en een hutje op de hei.

Schilderij heeft linksonder een kleine beschadiging.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  Farnes

Lid sinds 2022
6 verkochte items
69 cm
48.5 cm
59 cm
39 cm
Sluit over 1d 22u 20m 19s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieBadhoevedorp, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:21-06-2022 om 17:37
Eindtijd:05-07-2022 om 21:22
Kunstvast
28 jun. / 07:22
€ 1