Onbekend - Mooi roodborstje in de natuur

Onbekend - Mooi roodborstje in de natuur kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend - Mooi roodborstje in de natuur kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Mooi roodborstje in de natuur kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Mooi roodborstje in de natuur kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Mooi roodborstje in de natuur kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Mooi roodborstje in de natuur kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Mooi roodborstje in de natuur kopen? Bied vanaf 20!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een mooi roodborstje zit op een zonnige dag in het gras.

Populair vogeltje.

Gesigneerd rechts onder met het monogram : PJ.

De stijl : realisme.

Het gesigneerde olieverfschilderij is voorzien van een dure lijst.
Het leuke schilderij heeft geen gebreken en de kleuren zijn nog mooi. De dure lijst is in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoensbroek, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,25

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (116)

Geplaatst door  Reneener
Lid sinds 2025
6 verkochte items
Alle items (3)