Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt 1 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt 1 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt 1 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt 1 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt 1 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Herrchen

Lid sinds 2018
7 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Tekening op groot formaat van Swann Mahieu; kleurpotlood en plakkaatverf op papier; afmetingen: 100cm/75cm.

Ik kan het werk versturen voor €10.50 in België, €39.69 naar Nederland, Duitsland, Frankrijk en Luxemburg, voor €99.22 in heel Europa en voor €262.40 naar overal.

ConditieBeschadigd

Gescheurd en opnieuw geplakt

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  Herrchen

Lid sinds 2018
7 verkochte items
75 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:05-06-2018 om 08:45
Eindtijd:17-06-2018 om 22:16
franciana
17 jun. / 17:23
€ 1