Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt model

Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt model kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt model kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt model kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt model kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt model kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Mark_55
FA. (1)

21 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
Lijst102 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooi schilderij van een naakt model - olieverf op paneel - bijpassende klassieke lijst.

Helaas niet gesigneerd.

Paneel : 60 x 90 cm
Lijst     : 72 x 102 cm

Mooi schilderij van een naakt model - olieverf op paneel - bijpassende klassieke lijst. Helaas niet gesigneerd. Paneel : 60 x 90 cm Lijst : 72 x 102 cm

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(31) Geplaatst door  Mark_55
FA. (1)

21 verkochte items
72 cm
102 cm
60 cm
90 cm

Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-08-2020 om 14:48
Eindtijd:14-08-2020 om 21:36

Biedingen (2):

Suze1957
7 aug. / 16:02
€ 3
marian1957
7 aug. / 15:56
€ 1