Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Molen - Ingelijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Molen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43232 verkochte items
Alle items van deze verkoper (598)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 19 cm (h x b)
Lijst29 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is in goede staat, maar bevat een licht deukje aan de rechterhoek van het doek.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(67)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43232 verkochte items
39 cm
29 cm
19 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 15:07
Eindtijd:20-12-2020 om 20:49
Biedingen (4)
fsvisser
20 dec. / 20:43
€ 10
zacj01
20 dec. / 20:18
€ 5
esage
19 dec. / 23:10
€ 3
nelleke1958
09 dec. / 16:48
€ 1