Onbekend - Onbekend: laatste avondmaal

Onbekend - Onbekend: laatste avondmaal kopen? Bied vanaf 60!
Onbekend - Onbekend: laatste avondmaal kopen? Bied vanaf 60!Onbekend - Onbekend: laatste avondmaal kopen? Bied vanaf 60!Onbekend - Onbekend: laatste avondmaal kopen? Bied vanaf 60!Onbekend - Onbekend: laatste avondmaal kopen? Bied vanaf 60!Onbekend - Onbekend: laatste avondmaal kopen? Bied vanaf 60!Onbekend - Onbekend: laatste avondmaal kopen? Bied vanaf 60!
  • Onbekend
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Afbeelding van het laatste avondmaal.
Olieverg op houten paneel.
Kunstenaar en oorsprong onbekend.
ConditieBeschadigd
Zoals op de foto's te zien is zowel de afbeelding als de lijst wat beschadigd. Het werk is vermoedelijk oud.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aerdenhout, Nederland

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (116)

Geplaatst door  STonino
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (3)