Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2017 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.7 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: "Droomend"
Afmeting beeld: 29.7 x 21 cm
Materiaal: Acryl, potlood, krijt op Schut 180 g/m zuur-vrij papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
Het is mogelijk om dit werk te inspecteren voor aankoop.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arnhem, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.