Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ONBEKENDE KUNSTENAAR - Gemengde Techniek - "Droomend" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal2017
TechniekPotlood
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.7 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: "Droomend"

Afmeting beeld: 29.7 x 21 cm

Materiaal: Acryl, potlood, krijt op Schut 180 g/m zuur-vrij papier

Ingelijst: Nee

Conditie: In zeer goede staat.

Het is mogelijk om dit werk te inspecteren voor aankoop.

Binnen Nederland € 8,60

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (50)

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
Lid sinds 2009
152 verkochte items
21 cm
29.7 cm