Niet of onleesbaar gesigneerd - Oogverblindend fraaie, elegante, grote schaal - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Oogverblindend fraaie, elegante, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Oogverblindend fraaie, elegante, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oogverblindend fraaie, elegante, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oogverblindend fraaie, elegante, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oogverblindend fraaie, elegante, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oogverblindend fraaie, elegante, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oogverblindend fraaie, elegante, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oogverblindend fraaie, elegante, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Oogverblindend fraaie, elegante, grote schaal kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1950 t/m 1979
Afmetingen 12 x 40 x 28 cm (h x b x d)
Gewicht 1390 gram
Gemerkt Ongemerkt

Deze handgemaakte schaal wordt niet over het hoofd gezien; ze is oogverblindend qua kleur, vorm en grootte.

In verschillende kleurschakeringen, variërend van rood naar wit en in het midden is een regenboog te zien vanwege een iriserende laag.

Is op verschillende manieren neer te zetten, waardoor de vorm optisch verandert.

Mogelijk was de inspiratiebron een schelp met stekels aan de zijkant.

Afmetingen ca. 12 h x 40 b x 28 d cm.

Netjes afgewerkt pontil.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.
Een van de 8 stekels mist een stukje maar dit valt niet op- zie foto's.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (72)

Geplaatst door  flokbluit
269 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
40
12
28